Arena

iluzionist54
iluzionist54
u Arena

Ormar nakon 36+?

Elem, zaredale se teme o onima koji se kao pedere smatra već pokojnima, pa da i ja dodam jednu :)

Sjećam se prije nekih 17 godina, prisustvovao sam slavlju prve pričesti poznanikova sina.

I na tom slavlju, koje je već primicalo se kraju kad sam stigao, bio je i brat mog poznanika. Zaposlen, dobrih prihoda, neoženjen, stalno mijenja cure, dobro izgledajući komad :lollipop: :gladan: od (tada) 36 godina, koji je lagano položio svoju ruku na moje bedro pod stolom kad sam sjeo pred njega, na što sam ga ja počeo maziti po ušnoj resici nad stolom. Takes two to tango!

Nakon nekog kraćeg vremena se momak digao od stola, otišao prošetati na balkon, da bi doskora nakon toga ekipa s kojom je došao odlučila da idu doma, praćeno njegovim komentarom, "Ma onaj moj me zove ...", da bi na to njegova mama brzo ispravila svaku nedoumicu riječima "njegov radnik" premda ja nisam ništa komentirao.

OK, sve pet.

Međutim, jedva da je ekipa otišla, da bi moj poznanik s neba pa u rebra me pitao "Misliš da je moj brat peder?"
"Ma, neeeee ... uz takovu mamu, nijedna ne može biti dovoljno dobra da se zadrži." bio je moj odgovor.

Eh, sad.

Stvarno mislite da je moguće biti nakon 36 u ormaru?

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.