Lounge

eNta
eNta
u Lounge

Kronike s posla

Da. Svi moramo raditi, radimo trenutno, radimo opet sutra ili ćemo već jednom početi raditi.

Osobno volim i mrzim svoj posao, pogotovo jer radim s ljudima, ako ih tako mogu nazvati, jer su većinom divljaci i ja sam zadnja postaja koja dobije sve izljeve negativne energije i još k tome mi je to studentski posao. Buhuu. Jadni mi studenti.

Tema je tu da ispucate svoj bijes, ljutnju, a naravno i sreću, zbog dobrih trenutaka, jer ima i njih, neka tema bude ona koja će vam izazvati osmijeh, bilo da ste ga dobili od negativne ili pozitivne anegdote drugih članova foruma. Smijeh je lijek.

Radim kao teta blagajnica u Kauflandu.
Inspiracija za temu mi je bila današnja smjena na poslu, gdje sam pred kraj smjene imao mali okršaj s bakom(fosilom bez života - još sam ljut). Okršaj se dogodio u trenutku kad sam vraćao ostatak, gdje sam u žurbi, zbog gužve, gospođi vratio 20 kuna umjesto 50 kuna, naravno da nisam to primjetio odmah, jer hej, gužva je, žurim i radim svoj posao, jer mi je cilj smanjit gužvu i uzdahe na vratu od tuge što je red do Slovenije. Naravno gospođa je otišla i vratila se za 2 minute, sva ljuta, bijesna, puna ogorčene negativne energije, baci 20 kuna na pult i kaže da sam joj vratio 20 kuna, a ona je meni dala 100 kuna. Naravno da sam se ispričao i rekao da sam u žurbi iz krive ladice uzeo novac, no ona je i dalje bila full bijesna i ljuta zbog toga i rekla mi je da više nikad neće doći k meni na blagajnu, na što sam joj odgovorio super i doviđenja. Baka me tužila udruzi potrošača. Šefica me zvala čim sam stigao kući i rekla da se ništa ne brinem, da je udruga zvala poslovnicu i da su se svi smijali, jer baka zove non stop i stalno laže i traži svaku sitnicu samo da bi nazvala udrugu potrošača. I da naravno da je lagala i nadrobila gluposti, da sam ju namjerno prevario i da sam bio toliko bahat i bezobrazan prema njoj da ona takvo što nikad nije vidjela. Sad sam se smirio. Imam ja tonu takvih (većinom loših) anegdota s posla. Nadam se da stvarno više nikad neće doći na moju blagajnu, jer bit će rata.

Znam da nisam jedini ovdje s burnim poslovnim životom. Dajte da se i ja smijem, kad mi se plače.

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.