Coming out

Fantom
Fantom
u Coming out

Jesu li vam roditelji/poznanici ikada hintali da znaju/sumnjaju za vašu seksualnost?

Moji jesu, i to nekoliko puta, ali se još nisam službeno outovao.

Neke situacije su bile da sam jedno ljeto prije dvije, tri godine nešto radio sa tatom vani i bio je jedan susjed nama pomagao (za potrebe priče neka se zove Nikola). Pošto nisam neki fizički radnik, pokušao sam se na sve strane izvuči da ne radim ili sam namjerno zabušavao. Tako tog jednog sunčanog ljetnog dana, bilo je vruće i pošto je bilo užasno vruće, zabošavao sam kao i inače (lol) da bi mi moj tata dobacio "Ne gledaj Nikolu nego radi". :bagonhead:

Najgore je što ga nisam uopće ni gledao, a i nije mi ni atraktivan ni ništa. :lol:

Također sam i nedavno imao sličnu situaciju. Doveo sam društvo kod sebe doma i najbolja legica je dovela svog dečka. Mama je taman izlazila iz kuće kada su oni dolazili kod mene. Kada se legicin dečko predstavio mojoj mami, mama je izjavila pred svima: "Ja sam mislila da si ti zbog mog sina došao." :aneurizma:

U društvu sam outan pa mi zbog njih nije bilo toliko awkward, ali istina je da su mi se noge odsjekle. :lol:

Mogao bi još i navesti "bockanja" od strane nekih članova rodbine kada me pitaju zašto nemam curu pa oni u sprdnji kažu "da možda ne igram za drugu momčad".

E, da, još me sestrična jednom prije tri godine direktno pitala jesam li gej, ali sam ja kao uzorna orumaruša negirao sve i odbacio optužbe.

Jeste li vi imali sličnih iskustava?

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.