Coming out

Fantom
Fantom
u Coming out

Ima li više lezbijki ili gejeva?

Primjetila sam da svugdje ima više dečki nego cura, odeš na gay parti samo dečki i par maloljetnica, dođeš ovdje isto je večina dečki(mada primjećujem da u zadnje vrijeme ima sve više i više cura...jeeejj...bravo mi). Također postoji hrpa aplikacija za dejtanje koja je namjenjena dečkima.

E sad dolazi do intrigantne situacije,prema statistikama u hrvatskoj se kao lezbijka ili bi deklarira 14% žena, a kao gay ili bi samo 8% muškaraca, što vjerojatno proizlazi iz toga da se muškarci više skrivaju, ali svejedno i dalje ostaje pitanje...gdje su sve te lezbe??

Ja imam nekoliko svojih teorija a vi nabacite ako imate koju pametnu.
Prva je dakle ta da muškarci skrivaju svoju sexulanost zbog osude društva.

Druga, pomalo stereotipna, no postoji mogućnost da su lezbe provode više u dugotrajnim vezama, te za to vrijeme ne posjećuju društvene mreže i događanja namijenjena LGBT populaciji, dok gejevi češće mjenjaju partnere, te često prakticiraju sex za jednu noć pa ih samim time ima više i na mrežama a i po klubovima i kafićima jer konstantno traže "pljen" xD

Ili treća teorija, da su cure jednostavno stidljivije i čekaju da dođe princeza na bijelom konju i da ih osvoji.

Naravno ovdje je sve jako generalizirano ,npr. ima gejeva koji su promiskuitetni,ali ima i lezbi. Ja sam se vodila nekim stereotipima. Zato molim bez ljutnje, trollanja i svađanja :bless:

Vaše teorije? Koliko uopće možemo vjerovati statistikama? i glavno pitanje gdje su sve lezbe?

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.