Duhovnost

Fantom
Fantom
u Duhovnost

Paranormalna iskustva

Ovo je tema za sve ljude koji su imali neka neobjašnjiva iskustva za koja ne mogu naći logičko objašnjenje. Ne mislim nužno na neke utvare, duhove ili slična ukazanja koja su btw rijetkost.

Češće su to zvukovi, pomicanje ili premještanje predmeta, pojavljivanje nepoznatih predmeta, gašenje i paljenje svijetla ili otvaranje i zatvaranje vrata.

Meni se npr više puta dogodilo da stojim sam u prostoriji i padne nešto sa police što nije moglo nikako pasti samo od sebe.

Također jedna od zadnjih zgoda je bila u Samoboru kad smo jedan frend i ja se vraćali iz šetnje šumom i on je bio par koraka ispred i desno od mene. Odjednom je ispred nas proletila blijeda prikaza koja je ličila na nekog tipa koji bi bio model za one kipove iz rimskog doba u togi. Ja sam od šoka nastavio hodati i vidim on ne reagira. Mislio sam da sam umislio. I rekoh:"Luka, da te pitam..." On se samo okrenuo i rekao: "I ti si ga vidio?" I pobjegli smo.

Eto, bile su neke teme, ali su nestale kad je nestala ona hrpa tema, a postoji jedino tema koja se bavi (ne)postojanjem duhova, pa eto da vidimo kakvim paranormalnim iskustvima raspolažu naši forumaši. :D

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.