Duhovnost

Fantom
Fantom
u Duhovnost

Egzorcizam

Jeste li kad vidjeli egzorcizam uživo , a ne preko interneta . Ja osobno jesam u jednom duhovnom centru u Hrvatskoj , našao sam se tu niti znao što se dešava dok žena dok se pjevalo ispuštala tala užasne krikove koji nisu ljudski nikako , još se sjećam tog straha i paralize nisam se mogao snaći niti pomaknuti od toga svega Okolo mene ljudi pjevaju normalno dok meni došla muka počeo sam plakati od straha za svoj život . Sjećam se otišao sam u sobu moliti da se negativna energija ne zalijepi za mene . Moj brat i rođak su posvjedočili tome da je jedna žena koja na izvana izgleda ok i normalno počela ispuštati jako dubok muški glas što nije uobičajeno za ženski rod .Nažalost to je ona strana zla koja iskoristi slabosti te osobe i koristi je kao auto bez da pojedinac ima kontrole nad samim sobom . Dragi ljudi moji bolje kad čovjek ima kakav problem se potražiti pomoć i krenuti ka rješavanju toga u korijenu , u suprotnom osoba postaje rob razno-raznih ovisnosti i tami i robiji onog lošeg . To iskustvo me potaklo da se pozabavim paranormalnim i onim što fizički se ne može vidjeti .

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.