Girls Lounge

Girl on girl action

Smeta me što teme u kojima ženski dio haera "laprda" imaju određena ograničenja u godinama. Pa je tamo nekakvo "druženje za stariju ekipu", pa je "gdje su nestale starije cure", pa je granica gdje te "starije" počinju, a mlađe prestaju ostavljena na volju one koja otvori temu i tu granicu povuče u prvom postu, pa uslijed svega u tim temama se pojave teme i rasprave koje realno nemaju veze ni sa starijim curama ni njihovim nestankom ni druženjem, pa ih se kao off-topic koji i jesu šibne u Laprdarij gdje ih više bog otac nemre naći itd itd.

Stoga otvaram jednu temu za sve žene haera (htjedoh napisat "lezbe", al opet bih time povukla granicu i previše suzila krug) gdje se možemo mrvicu sklonit od ovdje većinskih dečkiju (no hard feelings guys :kiss:) i popričat s kolegicama forumašicama. :)

Teme razgovora si zadajemo same, a često u tom small talku naiđe i neki materijal za otvaranje zasebne forumske teme u kojoj onda svi možemo dodatno raspravljati ;) (jer realno ponestalo nam je ideja za kvalitetne forumske rasprave lately).

Napisah ja ovdje sad boga oca, jer ja ne znam bit sažeta al ustvari je vrlo jednostavno - ovdje cure dođu podružit se s drugim curama :heehaw: zamislimo to kao jedan cyber odlazak na kavu ili, kao što je neko nekidan negdje napisao (ne znam di kad ni zašto, senilna sam): babinjak...

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.