Coming out

Fantom
Fantom
u Coming out

(još jedan) coming out story

moj coming out se nije desija onako kako sam ga planira da buden iskren nikad nisam ni zelia napravit coming out roditeljima jer sam se boja reakcija ali na kraju su mi uletili jedne noci prije godinu dana uletili u sobu u 2 ujutro i pitali me jesam li gay i posto su me zatekli nekako su izvukli istinu iz mene ali to je sada nebitno otac je vjest prihvatija relativno dobro i puno bolje od majke sta mi je bilo i jos uvik mi je cudno problem je moj odnos sa majkom s kojom zivim u ok smo odnosima ali redovno dodemo na temu moje seksualnosti i tu onda pocinju padat ruzne rici o mojoj "bolesti" "neprirodnosti" i naravno prjetnje o izbacivanju od doma ako se iti usudim imat decka i prjetnje da ce me outat drugim clanovima bitelji koji ce "te ubit ili ce te se javno odrec ako saznaju" ovi konflikti su sve cesci kako vrime prolazi ali imam srecu sto sam za misec ipo dana punoljetan i idem radit cilo lito na jedan otok ali nemam pojma sta cu nakon toga dali da se vratim doma i nadam se da ce postat bolje (sto ne izgleda kao mogucnost) ili da ustedim i osamostalim se ili cak odselim dalje

zanima me dali je itko od vas bija prisiljen osamostalit se radi ovakvih stvari i kakva su vam iskustva sa tim?
i naravno neki savjet kako da ju smirim? (koji ne ukljucuje prihijatrisko ljecenje :lol:)

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.