Flora i fauna

Fantom
Fantom
u Flora i fauna

Mačje i pasje zlobe

Otvaram ovu temu jer mi treba utjeha da nisam jedina koja je žrtva terora svojih životinja.

Podijelimo zajedno sve zlobe koje nam priređuju ljubavi naše četveronožne najveće.

Moje dvije zlice se zovu Mina (dog) i Lina (cat). I ovo je samo početak.

1. ako nam u goste dođe neki pas koji Mini baš nije drag, da mi to do znanja eksplozivnim proljevom po kuhinji. ne znam kako.

2. Lini sam primjerice danas stavila ogrlicu sa zvoncem tako da čujem kad radi neku zlobu. raskopala mi je chilli rasadnik od bijesa - zvonce se nije ni oglasilo. ne znam kako.

3. kad Lina kaka, obavezno mijauče i poziva Minu da se pogosti. to sam skužila tek nakon nekoliko dana jer mi se učinilo da Lina zbilja malo kaka. ulovila sam Minu usred akcije kad je u stanu odjednom bilo sumnjivo tiho.

4. Mina laje na mašinu za veš kad krene centrifuga. neumorno. veš inače perem kad je jeftina struja.

5. u posljednjih tjedan dana su tri puta prevrnule i raznijele smeće. NAKON što sam sve uglancala.

6. kad bacim Mini lopticu, NIKAD, ali NIKAD ju ne donese nazad, nego trči ukrug oko mene i ruga mi se. ostavi lopticu negdje. gubimo ih cca 3 tjedno.

7. Lina je otkrila da može ukrasti vrećicu iz kuhinje i napadno mi šuškati pored glave oko 6:00 dok ne ustanem i ne dam joj jesti. Mina se prišlepa. bacila sam sve vrećice, no sad je otkrila da obje mogu šuškati s mačjim tunelom. da. rade to.

8. Lina oštri kandže na skupocjenim gumama na mojem najdražem biciklu iako ima grebalicu koju sam doslovno natopila catnipom. Mina inače ne da Lini da oštri kandže. kad to radi na biciklu, gleda u drugom smjeru.

9. ako slučajno zatvorim vrata od kupaonice, unisono provaljuju u nju i zure u mene dok sam u kadi kao dva perverznjaka. istina jest da samo žele da im dam jesti. opet.

10. Mina ima taj fetiš da izbaci guzicu ispod pokrivača i ispusti vjetar te se ponovno ugnijezdi ispod pokrivača. uredno izbaci guzicu ispred mog nosa. nekad ne vjerujem da iz tako malog psa izađu takvi bojni otrovi. probudi me smradom.

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.