Sport

Fantom
Fantom
u Sport

Sportska druženja Split

Evo imamo portal za obična druženja. Ali ovo bih osmislila kao odvojeni i zasebni forum na kojem se ljudi mogu dogovarati za rekreacijsko druženje :) Trebate gym partnera, osobu za trčat, plivanje, želite igrati nogomet, košarku, odbojku, street workout neki, ... ? E onda se javite tu i šanse da vam bar ja odgovorim su prilično velike jer volim rekreacije svake vrste :D

Uz to imam prijedlog. Za radit capoeiru i svilu trebam partnere koji bi samnom radili :) trenutno ih ne nalazim po Splitu. Ako ste za da organiziram neke treninge iz toga voljna sam si odvojit vremena za rekreaciju koju volim :^^:
Držala sam treninge capoeire u Zadru godinu dana, ne bi bilo problematično nešto volonterski u Splitu napraviti za peder zajednicu :giggle: bar ako ikoga zanima :D

@ruari
Hej! Za košarku bi predložila igralište na Gripama ili kraj neke škole. Za biljar možda Bounty ili Octopus? Feel free to chip in. :) I predložit bilo što drugo.

Ako imate ideje za sportske aktivnosti i lokacije, samo napišite. Pokrenimo se i u Splitu. :)
:goal::surfa::boat::preskaceuze:

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.