Coming out

Fantom
Fantom
u Coming out

Živciranje kad te netko auta

Znači iša sam na maturalnu s tom jednom ženskom, i ona se tila poseksati tada, ja nisam tia i to je nju proganjalo. Ona je inače iz Zadra di ja sad studiram. Upisala je isti smjer na faksu kao i ja ali godinu dana nakon mene. Ženska je u međuvremenu saznala da sam gej i čula još neke tračeve kako sam bia s nekim likovima s kojima nikad nisam bia, da bi ta krava to pričala ljudima po našem odjelu. DANAS je bila u kafiću di radi momak prijateljice. Stoje znači prijateljica, dečko joj i tračerica i pita mi prijateljicu "E jel Dome još uvik gej?" .. Pa jebote ne znam jel ona ima potrebu okarakterizirat me i svima istračat kako sam ja gej, ne znam, ne kužim, koji jebeni kurac.
I još joj se ja uvik normalno javim jer zaboravim da priča okolo, a virujem da bi je nejavljanje ubilo u pojam jer je jebeno retardirana

+ mislim bokte udeblja sam se i na diplomskom sam, jel mogla prokomentirat kako imam bokun droba il pitat kako mi ide s faksom, nego ono voli bit "provokativna" i "zanimljiva"
Frustrira me to

ok, ljudi će uvik pričat i jesam, gej sam, ali ne volim da je to prva stvar koja mi se zalipi na osobnost, "on ti je taj i taj i on je gej"

imate li vi kakvih vlastitih priča? ideja?* inspirational quotes*?

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.