Gaming

quit
quit
u Gaming

Board games

Oduvijek sam volio koncept ovakvih igara, bilo da se radi o novim instalacijama ili analogonima računalnih igara. U zadnje vrijeme sve intenzivnije bacam kojekakve stvari (od jednostavnih jadosti do onih u kojima partija traje satima) pa sam pomislio kako je malo vjerojatno da sam jedini koji se upuštaju u ovu divnost.
Osobno preferiram fantasy themed igre, kao i all-vs-all koncept. Ne mogu se previše uživjeti u kooperativne igre. Neću zaboraviti ni fantastične euro igre kao Scythe (u kojem ipak postoji izravni kontakt igrača protiv igrača karakterističan ameritrash stvarima).

Nego, gdje kupujete igre? Carta magica ima bogat asortimančić, čini mi se, cijene su visoke, ali preživljive.
Koje igre uopće posjedujete, s kim ih igrate? Imate li i vi "board game ekipu", i kako ste se našli?

Ono što je ipak najbitnije, čini mi se, svakako je karakter onih koji igraju i njihov međusobni odnos.
Jeste li kompetitivni i kako reagirate na poraz? Igrate li isključivo jednostavne igre, ili se tu nalaze i kompliciranije?

Podijelite i vi sličice s board game nightsa ako ih organizirate. :)

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.