S.O.S.

woof83
woof83
u S.O.S.

Lažni profili / Korištenje tuđih fotografija

Nisam naišao na sličnu temu na forumu, pa potaknut nedavnim saznanjem, odlučio sam malo progovoriti o tome.

Naime, nije rijetka situacija da pojedinci otvaraju lažne profile (na Facebooku, Romeu, Grindru, ovdje...) i pri tome se koriste tuđim fotografijama. Ne kužim što dobivaju s tim, rade li to iz neke osvete, zato što su pregadni da stave svoje fotografije, zato što nemaju vlastite živote pa se bave tuđima ili su klasični sakupljači fotografija...

Jučer sam od frendova saznao da sam žrtva jednog takvog idiota/psihopata/bolesnika koji je također član GHR-a. Dakle, tip ima lažni profil na Facebooku (koji datira jos iz 2010.god, možda je i hakiran) pod ženskim imenom, i broji preko 140 frendova. Prije nekoliko tjedana postavio je screenshotove mojih Facebook i Romeo profila i fotografija (i još jednog frenda). Odmah sam saznao o kome se radi, tip me je kontaktirao prije par tjedana na Romeu, ali nakon kratke komunikacije sam odbio nalaziti se s njim, i to je to. Odmah sam ga kontaktirao na njegov pravi Facebook i pod prijetnjom zatražio od njega da ukloni fotografije. Poslao je samo "Gle još se jedan javio haha. Maknuto je". Međutim fotografije i dalje stoje, a tip me odmah nakon te poruke blokirao.

Smatram da je to tip osobe koja neće prestati s takvim pizdarijama, danas sam ja žrtva, sutra će biti netko drugi, iz tko zna kojeg razloga. Znam kako se zove, imenom i prezimenom, znam i gdje živi, i vjerojatno ću ga otići posjetiti doma da razjasnim neke stvari, s njim, a po mogućnosti i s njegovim roditeljima ili s kim god već živi, ako već ne dođe i do fizičkog obračuna, a nabrijan sam i na to. Na krivu osobu se namjerio.

Da, spomenuh da se radi o članu GHR-a, a to bi bio @earloflemongrab (ne mogu mu otvoriti profil jer me očito blokirao, ali pretpostavljam da vi ostali možete, pa eto, upoznajte i zapamtite idiota)

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.