Coming out

Pusle
Pusle
u Coming out

Outanje i iskustva

Se sjecate kad ste outali? Kakva su vasa iskustva? Ako niste, kak planirate i planirate li to izvest? Ajmo malo razmjenit iskustva :P

Ja sam poluplanirano outao... Jednog dana majka (prekrasna osoba, ali totalni homofob) i ja smo se dogovorili da bumo cijeli dan proveli skupa u gradu posto se ne vidimo toliko cesto jer sam joj se "odvojio od sise": Hodali smo po svugdje, obisli sve dijelove grada , sve butike, sve fast food restorane i tako smo sjeli u kafic na kavu. Skuzio sam da je malo sumnjicava, pocela je pricat kako nije sigurno bit gay, kako je tu puno bolesti u igri, a kondomi ne mogu sprijecit zarazu od svih, pa da to i inace nije bas normalno i tako je ona imala govor bogme nekih pol sata, a onda je napokon presla na stvar "Sine, imas li ti meni sto za reci na temu ovoga svega?", pitala me, a ja sam bio vrlo dobro svjestan na sta cilja i odmah opusteno rekao "Da, budem si decka obavijestil o ovom, nismo znali koliko opasnosti postoji dok mi ti nisi diskretno iznjela ove sve.",pocela se smijat i onako me blago šupila i rekla mi "Daj budalo, nije smijesno, ozbiljan budi.", rekao sam joj da sam ozbiljan pa joj se onaj smijesak u sekundi neutralizirao, oci samo sto nisu zasuzile pa mi je rekla da je to oke i da ce me ona i dalje voljeti, ali da je to bolesno i da bi ona bila sretnija kada bih imao curu (sto nije ni cudno). Tako je prosao moj coming out s roditeljima, mislim i dalje to traje jer se majci svaki put zasuze oci kad joj kazem da imam decka, ali eto, u principu nista opasno (u mom slucaju). S prijateljima nisam imao problema (ako mi pogledas profil znat ces i zasto), svi su toliko bili nezabrinuti oko toga i gledali me tipa "Oke, i šta sad?" jer je njima to nebitno, to im je isto kao da sam im dosao i rekao da sam str8....

Eto ljudi, to je moje iskustvo, mogli bi sad i vi svoja ;) :P

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.