Coming out

Fantom
Fantom
u Coming out

Podsvjesno gay

Nisam uspio naći već sličnu temu pa otvaram jednu na temu podsvjesne homoseksualnosti.

Naime, u nekoliko navrata čuo sam od homoseksualaca koji su već izašli iz ormara da do 20. i neke godine nisu bili svjesni toga da su gay.
Rekli su kako im ta misao nikada nije pala na pamet i kako su usprkos privlačnosti koja je postojala prema muškarcima jednostavno smatrali da ih ne zanimaju cure i to je to.
S obzirom da su i dalje o toj temi bili dosta osjetljivi, nisam htio postavljati dodatna pitanja, no iz vlastitog iskustva teško se mogu poistovjetiti s time.
Naime, ja sam odmalena znao da sam gay. Od vrtića. Do 17. godine kada sam izašao iz ormara sam se zavaravao da mi se sviđaju i cure i da će doći ona prava u koju ću se zaljubiti, mislio sam da je to samo faza iz koje ću izrasti, blokirao sam seksualne misli o muškarcima itd., no cijelo vrijeme ništa od toga nije bilo u podsvijesti.

Iz tog razloga zanima me ima li netko na forumu ili znate li nekoga tko je dugo vremena bio nesvjestan svoje neheteroseksualnosti te na koji način su postali svjesni toga? U konačnici, ako nisu bili svjesni da su gay, o čemu su uopće razmišljali kada su masturbirali?

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.