S.O.S.

Fantom
Fantom
u S.O.S.

Jesam li trans?

Moja prva tema, jeej :D

Ovo me muci vec par mjeseci i trebam vase misljenje.

Od kad znam za sebe volio sam se igrat sa deckima i igrackama za decke no nisu mi smetale ni barbike i lutke kojih sam imao jako puno. S bratom sam igrao nogomet i zamisljao sam se kao goalman kad odrastem sve dok nisam pogledao film Commando i igrao Commandos i totalno se zaljubio u vojnicko odjelo. Kao mali sam se volio jako puno penjati po svemu mogucem i oponasao sam tatu u svemu. Ne volim nositi haljine i suknje i sve te girly stvari jer mi je uzasno neudobno u tome no ponekad se ipak obucem tako i stavim sminku jer eto lupilo me nes u glavu haha al to je fakat rijetko. Što se tice samog pronounsa ne smeta mi she/her/her jer sam se naviknuo ali mi smeta kad mi netko kaze da to nije za cure, moras se ponasat ko cura a najvise me smeta da imam "zenske razgovore" od tog se sav najezim - doslovno. Osisao sam se na kratko i bio sam jako sretan zbog toga, s vremenom kako mi kosa raste tako i meni pada samopouzdanje. Zelim imat siroka ramena i jake trbusnjake, zelim nosit krvatu i odjelo i cesto se znam obuc tako dok sam sam doma...
Strah me toga sto u zadnje vrijeme dosta gledam i videe i razmisljam o tome, cak sam na nekolicinom ljudi presao na muski rod, da si ja to sve nisam umislio i da je to faza, jer ima dana kad se ne trudim izgledat ko decko i onda mi netko kaze da sta sam ja musko (no to onda dovodi do pitanja izgleda, jer sam fizicki cura i onda me to probode, like am i really that ugly?) to me stvarno trgne...ako me kuzite sto hocu reci.
The End :)

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.