Coming out

Fantom
Fantom
u Coming out

Kada ste saznali da ste gay?

Još od vrtića negdje su me na neki način privlačile cure, više vremena sam znala provoditi samo gledajući ih tj promatrati. Sa 10 godina sam imala "prvo ono nešto" s curom, šta mi tada nije ništa predstavljalo jer nisam tada ni znala šta je. Igra umjesto mame i tate, bila je doktorica i pacijentica. Sjećam se svih detalja, bilo je poprilično zanimljivo. Mogu reći da sam oduvijek znala da sam bisex. Dečke sam počela primjećivati sa 12 godina, al opet ne na isti način. Nažalost prvi odnos mi je bio sa 13 godina (nerado ga pamtim kao i ostale). Iako sam bila s dosta dečkiju, imala sam samo jednu pravu vezu koja je trajala s dečkom čak 3 godine. A šta se cura tiče, od svih mogućih veza, ni jedna nije bila prava kao takva, nažalost. Još uvijek ju čekam... Što se outanja tiće, stari i sestra su oduvijek znali jer sam jedino s njima o tome pričala još od 11 godine, pa sam zato podosta informirana i uvedena u to.. Sama sebi sam priznala da sam postala gay (lezbijka) prošle godine, jednostavno, nema više onog nečeg sa dečkima, ne gledam ih više na taj način, niti me zanimaju kad bolje pogledam. Kao frendovi su super, ali ništa više nisakime. Počeli su mi se gadit, kada sad gledam kako se ponašaju. Tužno.. Puno sam prošla stvarno šta se njih tiće i mislim da zaslužujem bolje i mogu reći da sam otkako sam gay, uvidjela konačno nešto dobro u životu :) Društvo me je prihvatilo kakva jesam, jer ja se nisam promjenila, samo se više ne palim na dečke. Ako mi tko ima šta za reć, neka mi kaže, neću shvatit kao uvredu, al ako to namjerno radi, uvijek vraćam natrag, jer ne volim da netko pljuje po meni zbog mog izbora i načina života. Svatko ima pravo na svoj izbor i svoj život i svoja razmišljanja. Sada nakon skoro godinu dana što sam outana kao proud gay, ništa se nije promjenilo, dapače poboljšalo se :) Ovdje sam upoznala preko 20-tak ljudi s kojim sam si još dobra i s kojima se još družim i čujem, koliko god tu bilo ljudi loših, uvijek se nađe nekoliko dobrih :) Što se tiće ljubavnog života ide na bolje, uz nekoliko prijašnjih padova, uvijek se ide dalje, a socijalni život i dalje cvijeta, hoću reći širi se haha :D Nažalost, moja mama je bila posljednja osoba koja je na potpuno krivi način saznala da sam gay, jer nikad s njom nisam o ničemu pričala takvom jer sam znala njene stavove, al eto, na moje iznenađenje, prihvatila je to nekako, al opet i nije. Ne pričamo i dalje o tome, nit ju zamaram, tako je kako je. Volim sebe takvu kakva jesam, volim svoju obitelj i svoje društvo. Volim biti ono što jesam i ponosna sam to što jesam! :)

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.