Coming out

Ryu
Ryu
u Coming out

Prijavite se na ciklus grupa podrške "Moj prostor autanja" u Zagrebu!

Autanje je proces koji zapravo nikada ne završava i samim time je važna i stalno prisutna tema životnog iskustva svih LGBTIQ osoba. Možda ste aut mami, ali ne i tati, možda ne znate kako se autati na poslu, tjeskobni ste kada se želite primiti za ruku s partnerom ili partnericom na ulici, možda ne znate kako se autati nećakinji, ili kako na dejtu reći da ste trans, a možda ne znate kako se postaviti kada vas netko kom jeste aut, isključuje ili ignorira - primjera je bezbroj.

Baš zbog svega ovoga, Dugine obitelji ponavljaju jedan poseban program! Ciklus radionica „Moj prostor autanja“ već je održan tijekom jeseni/zime 2020. i 2022. godine i to vrlo uspješno kroz povezivanje unutar grupe i proširivanje prostora autanja prema vlastitim ciljevima.

„Moj prostor autanja“ se sastoji od devet radionica i jednog naknadnog susreta praćenja za zatvorenu grupu ljudi. Kroz ciklus ćemo raditi na ciljevima povezanima s autanjem koje vi sami postavite, razvijat ćemo vlastite vještine autanja i širiti vlastiti osobni prostor autanja. Učit ćemo kako biti otvoreniji vezano za svoj LGBT identitet. Bavit ćemo se vlastitim mislima, osjećajima i ponašanjima povezanima s autanjem, učit ćemo rješavati probleme, izlagati se u situacijama autanja, testirati svoja uvjerenja i biti asertivniji. Program je besplatan za polaznike_ce!

Ako ti sve ovo zvuči zanimljivo i korisno, veselimo se tvojoj prijavi! Za prijavu je potrebno ispuniti upitnik na sljedećem linku i to najkasnije do 25.01 u ponoć:

docs.google.com/...Zzg50Fcleov3X3D6LQbWES3Q/viewform

Na kraju, još malo informacija o samom programu:
• Struktura i veličina grupe: 8 do 12 punoljetnih LGBTIQ osoba
• Gdje: Prostor Duginih obitelji, Ul. Augusta Šenoe 34
• Termini susreta: 9 susreta četvrtkom od 19.30-21.00, i to – 01.02., 08.02., 15.02., 22.02., 29.02., 07.03., 14.03., 21.03., 28.03.

Susret praćenja je planiran za kraj travnja 2024. godine a točan termin dogovorit ćemo zajedno.
• Voditeljice: Marina Milković, mag. psihologije i dr. sc. Marina Štambuk, psihologinja

Ako imaš neka pitanja o programu, slobodno nam se javi na mailove marinamilkovic8@gmail.com i mstambuk.tartajun@gmail.com.