Tehnoklik

97.hr
97.hr
u Tehnoklik

Data Recovery (DroidKit)

Ekipa, bio sam primoran kupiti pretplatu na DroidKit zbog vraćanja obrisanih slika i videa na starom mobitelu (uspio sam vratiti sve što sam htio) pa se slobodno javite ukoliko nekome treba takva vrsta pomoći. Naravno da neću ništa naplaćivat!

Bitno je samo da sam ja s vama jer mi je licenca vezana za laptop. Ne brinite, niti ću gledati koje fotke i/ili videe iskidate niti će mi ostati na laptopu jer DroidKit ima opciju da obrisane fotke i/ili videe vrati direktno na vaš mobitel. Morate imati Android! Na tom programu imate mnoštvo opcija (niže) ali neke funkcioniraju samo na Samsungu. :nezna:

www.imobie.com/droidkit/

DroidKit is a freemium licensed data recovery program that can immediately save you from any phone disaster whether it is caused by accident, silly mistake, or sudden crashing. It is an all-in-one toolkit that enables you to remove forgotten lock screens, recover various files, fix system issues, eradicate junk data in the most convenient way.

This robust bundle is developed by iMobile Inc. who's also the team behind other excellent device programs such as AnyUnlock, AnyFix, and PhoneRescue.

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.