Tehnoklik

Nirmata
Nirmata
u Tehnoklik

Instalacije interneta unutar stana

Bok društvo,

treba mi tehnička pomoć ili savjet.

Situacija je ovakva. Stan sam kupio 2008. godine. Novi je bio, ja prvi stanar. Bila je primopredaja i sve, ali tad neke stvari jednostavno ne skužiš. Tako je prošla i garancija na stan.

Tako sam i ja prije par godina skužio neke stvarčice koje su mi bile ono....whatever.....ali...u stanu imam tri utičnice za internet, a nisu međusobno spojene. Dakle, u stanu nemam nikakvu razvodnu kutiju koja bi signal dovukla do sve tri utičnice. Lokacija gdje mi je modem prištekan mi je posve ok. E sad, od tog priključka treba dovesti liniju do priključka koji je u sobi. Da, wifi je stabilan, optika je, ali mi iz nekog razloga to treba.

Ne znam kakva bi kvaliteta bila da uzmem ona čudesa koja vode signal preko struje u stanu. A i tu imam problem što više ne znam niti bi li to radilo jer boga pitaj kakva je situacija u toj razvodnoj kutiji. Znam za sigurno da ta soba i soba gdje je modem nisu na istom osiguraču.

Dakle, može li se to ovako postfestum riješiti? Ako da, koga zvati? Zvao sam Iskon i zamolio barem broj nekog njihovog podizvođača, ali ne daju.

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.