Girls Lounge

Fantom
Fantom
u Girls Lounge

Vaše najkripi/najsmješnije sex iskustvo

Pozdrav.
Zanimaju me vaša čudna/kripi/zanimljiva/smiješna sex iskustva. Ono, out of the box, da se malo smijemo.

Naravno, počet ću ja. Evo, neki primjeri.

1.) Živjela sam tad vani i suigračica iz bivšeg kluba mi kaže kako bi došla na vikend. Ja, ono, ok. Velika zemlja, nas dvije lijevo-desno, ona od svih ljudi zapazi svog prvog susjeda (kuća do njene kuće) iz HR koji je davno odselio iz RH. Tu padne cuga i sve to. Tu, naravno, padne i zajebancija kako frendica zna cijeli grad. Istu večer, mi na tekmi, ja primijetim neku sportašicu na ticket pointu iza frendičinih leđa i iz zajebancije kažem frendici da je to sigurno neka cura koju ona pozna. Btw, ja u gradu živim i ne znam nikoga.
Frendica se okrene i, veeeelike sreće, stvarno njena suigračica iz XY države. Gledale tekmu, poslije išle na cugu zajedno, ja završila s "frendicom" u krevetu. Čudna večer. One su obje strejt.

2.) Svježe prekinula s curom. Bile smo dugo zajedno. Isto je bilo vani. Moja tadašnja cimerica, bila sam fakat mlada tad, fax, ostavi mojoj bivšoj kopiju ključa od stana. Bivša je očito stalkala i inače. Primijetih po tome što sam išla jednog dosadnog vikend dana po krumpire na balkon i u bircu prekoputa ugledam tu bivšu kako zvjernja u stan. Mis'm bila mi je draga i sve i to me iznenadilo.
Par dana kako je ova imala ključ, ja u akciji s najneulovljivijom lezbom u tom gradu, kreće sex lagano. Ulazi bivša, otključava, sve se prekida. Sljedeća scena; pijemo u kuhinji, sve tri. Kreću objašnjavanja i svađe. Ova "sadašnja" vadi iz ledišta fridža skuuuupu, najskuplju rusku original votku, ona ju je donijela. Vani pada snijeg. Bivša vuče neke crte za koje dan danas ne znam koje su i od čega su. Kreće trojka. Sve se spetljamo.
Ta "sadašnja" i ja se poseksamo, bivša u pola akcije odustane in sjedne za stol u sobi, pije i gleda sve to. Sex gotov , kreće tuča. Njih dvije se tuku u sobi, u kuhinji, u hodniku, na stubištu, izbacujem ih van zgrade.
Ok, kreće deračina između zgrada. Jutarnji su sati i svi stanari zgrada okolo spavaju.
Bivša:"A ti XYZ, kao, nas dvije miriš, A NJU KARAŠ!"
Kreće tuča vani. I traje. I SVI SLUŠAJU. I SPOMINJE SE MOJE IME.
Deračina.
Samo da napomenem da nijedna od ovih osoba nije agresivna. Tim više je bilo iznenađujuće. Bila je riječ o opijatima, jel.
Obzirom da sam bila klinka (22-23-24 godine) i da sam u to vrijeme i studirala i radila, a i bila iskusna u s sličnim sranjima, ja sam samo otišla spavati. Mislim, ok, pila sam i tu votkurinu.
Ujutro se dižem, ciča zora, naravno, izlazim iz zgrade i pronalazim bivšu kako sadašnjoj spava u krilu na klupčici ispred zgrade, a ova ju mazi po kosi,snijeg napadao po nima, pola metra. ❤️?

Danas drage volje prepričavamo tu (ne)zgodu kad se nađemo u meridijanima i paralelama, istoj državi, istim morima, vlakovima i među društvom koje nam se i tada smijalo.

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.