S.O.S.

more123
more123
u S.O.S.

Mobbing

Dugo sam razmišljala da li da stavim ovu temu na forum, i odlučila sam da stavim. Naime, bila sam prije četiri godine žrtva mobbinga.To je na svu sreću prestalo; bila sam premještena na drugi odjel i prije dva tjedna je opet počelo i to učestalo. Prije su me znali omalovažavati, ali sam prešla preko toga i to je na svu sreću isto prestalo. Rekla sam nadređenoj osobi jednu stvar što me muči, zbog koje ne mogu normalno raditi, ali to se nije promijenilo. Da idem na više distance u firmi nema smisla, jer možda zvuči da pretjerujem, da izmišljam, ali bila bih kažnjena. U toj sam firmi 22 g. i znam kako je. Pismenih dokaza nemam. Na internetu sam čitala da se žrtve mobbinga nikako ne smiju predavati, jer će onda biti još gore. Jedina mi je utjeha što ću pokrenuti postupak za invalidsku mirovinu, a taj postupak će vjerojatno dulje trajati. Htjela bih vidjeti ako je netko bio žrtva mobbinga kako se nosio sa takvim situacijama i kako ih je riješio. Ako mogu i žele neka se jave osobe koje nemaju profilne slike, da ne bi imale kakvih problema.

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.