Zdravlje

Fantom
Fantom
u Zdravlje

Paraliza sna

''Paraliza sna fenomen je koji se javlja prilikom naglog buđenja usred REM faze spavanja. Um se budi puno brže od tijela pa u nekom stanju svijesti između sna i jave ljudi imaju osjećaj da ih neka nevidljiva sila pritišće i ne mogu se pomaknuti.''
Recimo da je to neko objašnjenje pojma iz naslova.

Ima forumaša koji su doživjeli takvo iskustvo bar jednom u životu? Jel' vas strah ili ste već postali imuni na to kao ja, koji s tim živi već 12 godina.. :D Moj prvi put je bilo da mi je desna noga stajala visoko podignuta u zrak, nisam ju mogao spustit jer ju je ''netko'' držao. Nisam danima gasio svjetlo po noći od straha. :lol: Kasnije je bilo i paranormalnih aktivnosti, halucinacija, svega fakat, a sad.. ništa zabavno, samo zujanje u glavi, paraliza i eventualno brzo, nekontrolirano pomicanje očnih jabučica lijevo-desno.
Što se halucinacija tiče, jeziva su iskustva ljudi, ali istovremeno i zanimljiva, npr., moja draga prijateljica je u tom stanju izašla iz svog tijela, napravila stoj na rukama i kako je nazad ''pala'' u svoje tijelo, tako ga je i prepolovila po dužini. #lol
Imate kakvu zanimljivu priču/iskustvo za podijelit? :P

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.