Coming out

Fantom
Fantom
u Coming out

Progay trenutci

Tema posvecena svim onim pozitivnim i lijepim trenutcima, ali i sivnim osobama koje su vas prihvatile.

Moja prica zapocinje sa 3. razredom, imali smo iz hrvatskoga esej i jedna od tema je bila. “Bolje da te ne vole zbog onoga sto jesi, nego da te vole zbog onoga sto nisi”, a i inace to je citat koji sam ja imao na svom instagramu i ponosno govorio dvije godine prije toga. Skuzio sam da je to znak pa sam se outao svojoj profesorici koja je inace branila gay ljude u svakome pogledu. Otvorio sam joj dusu i rekao sve lose i dobre strane, sve moje strahove i boli. A ona me tada iznenadila sa najdivnijom porukom podrske koja mi je duboko ostala usjecena i oznacila je moj zivot sa jednom divnom uspomenom. Rekla mi je kako je preponosna na mene, kako sam joj ja medju najdivnijim osobama i kako je trebalo skupiti hrabrosti to reci profesoru. Rekla je kako me zbog ovoga ne gleda nista manje vrijednim, vec dapace sam joj sada jos posebniji.?
Zahvalila mi se na datom povjerenju i rekla da ostanem svoj. Ja sam skratio njen tekst koji se protezao na cijelu jednu stranicu.?

Hajde, sada je vas red, ispunite ovu temu pozitivom i zahvalnoscu ljudima koji su stali uz vas i pokazali da niste nista manje vrijedni. ❤️

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.