Coming out

Fantom
Fantom
u Coming out

Homofobni trenutci

?️‍?U zivotu svakog clana LGBTIQ+ zajednice postojao je trenutak kada je naletio neki krkan koji te osudio, zgulio i zivog spalio na lomaci. No naravno to ne bi bio kraj vec bi pratio stop Zeljke Narkic i dodao svoj jako cijenjeni komentar poput “vas pedere sve treba pobiti” ili “to vase je bolest i nikako nije prirodno”

?️‍?I posto nema ovakve teme odlucio sam ju otvoriti jer vjerujem da ce mnogima pomoci u borbi sa takvim i ohrabljivanju...
(ps. Ak imate neki comeback na homofobne komentare slobodno ostavite dole u komentarima)

❗️Kako nepisano pravilo nalaze osoba koja kreira temu mora i zapoceti svojim primjerom/iskustvom.

-Kod mene je postajao subotnji ritual u kojemu bih ja isao kafenisat sa svojim best frendom. I kako to inace bi nailaze 3 krkana koja pocinju buljiti u nas i procujes sapat “peder”... na sto se dva opale a vidis da trecem raste ego na tako pametan komentar. Postaje debil malo cocky i odluci on mene gledat (ali to nije ono pogled sekund-dva neg vise blago tupi pogled teleta). Na sto ja pop****m i onako gosdpodskinse uvalim u svoju foteljaru prekrizim noge ki neka dama i odlucim mu uzvratiti pogled... naravno tu se on ko malo ukenjo valjda mu iz dupeta u glavu doslo da je creepy.. medjutim i dalje smo culi sranja homofobna na sto sam ja zelio u pol kafica pitat u cemu je problem, ali me frend zamolio da se smirim jer nece to nist vrijediti.

-Jos jedno iskustvo, javno sam bio nazvan pederom onak na glas pa sam mu uzvratio da ja barem duvam bez srama i da bi se mogo ugledati na mene, a ne se skrivati ko zadnji mis po grmovima i zgradama. Na sto njemu muskost jako uvrijedila i rekao mi “ja nikad ne bih bio peder... bolesno... fuj...“ (i onda je na neki izgubljen nacin sam otisao...poor boi).

?Ima jos, ali da ne smaram dalje budem ja ostavljao povremeno ako tema zazivi.❤️

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.