S.O.S.

Korkira
Korkira
u S.O.S.

Pomoć oko problema homofobne susjede

25.03.2019.
  Zagreb

Znači stvar je ovakva.
Sa svima sam u zgradi dobar (zgradica od 8 stanova) i u dobrim susjedskim odnosima sem sa jednom susjedom. Žena pljuje svaki put kad prođe pored mene, potrči da uleti što prije u stan kad se sretnemo na stubištu...al sve je to ok dok se nisu dogodile ove dvije situacije. Prva je ta situacija da dok su mi roditelji bili u posjeti i dok sam tati prao auto žena je na sred ulice pljuvala dok je usput govorila fuj pederčino. Druga situacija je bila da je sestru zahaltala na hodniku i rekla joj da moraju oni nešto dugo pričat i da joj mora svašta reć (da dečkoo dolazi kod mene i da sam gej a sestra zna to oboje tako da joj nebi otkrila neku novost).
Pa mene sad zanima koja je procedura da joj zovem policiju. Čisto da joj dam do znanja da ako me nastavi uznemiravat na ovakvoj razini (a ako je ovako krenula može i gore) da će biti sudskih posljedica i da me prekine uznemiravat budući da je ni štapom ne diram. Uznemiravam je očito samo time što sam gej.

Pa eto pitanje je ako itko zna pomoc sa ovakvim problemom ili zna kako da reagiram ili ima neku bolju ideju nek tu piše ili mi se javi u inbox.

Hvala unaprijed ljudi :angel:

Nebu išlo!

Za više sadržaja trebaš se prijaviti ili otvoriti korisnički račun.